KONST / Litografier / Litografi 7473018
*
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 17:27:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/3 16:30:47
1
Vinnande bud
19/3 17:22:23
2
900 kr
19/3 17:23:36
2
1.100 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46
-
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23
-
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43
-
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49
*
Litografi
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/3 16:30:47 | 1 | Vinnande bud |
19/3 17:22:23 | 2 | 900 kr |
19/3 17:23:36 | 2 | 1.100 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
3293 Färgetsning
Bo Cronqvist (f. 1948), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:42 -
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:46 -
3257 Färglitografi
2 st, Leif Rönn (f. 1939), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:09
-
3202 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:23 -
3204 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:43 -
3203 Färglitografi
Albert Johansson (1926-1998), Sverige. Komposition..//
Aktuellt bud: 600 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:49